Nabídka pracovní pozice

COOP Centrum družstvo hledá do zaměstnaneckého poměru kolegu na pozici FAKTURAKT(KA)/JUNIOR ÚČETNÍ.

Nabídka je vhodná také pro absolventy. V případě domluvy je možná úprava v rozložení pracovní doby při zachování 40 hodin týdně.

Vybraný kandidát bude proškolen zkušenějšími kolegy, praxe v účetnictví ani znalost cizích jazyků není nutná. Rozsah pracovní agendy a pracovní pozice bude určena dle schopností a znalostí budoucího kolegy. Uvítáme člověka se zájmem o profesní růst.

Pracovní náplň

  • Zápis a účtování přijatých faktur a jejich přefakturace – manuální i EDI fakturace
  • Komunikace s partnery
  • Spolupráce na chodu oddělení fakturace
  • Příležitostná komunikace se státní správou
  • Dle schopností a znalostí kandidáta

Požadavky

  • Analytické a logické myšlení
  • Aktivní přístup, ochota učit se
  • Ukončené SŠ vzdělání
  • Znalost MS Office
  • Znalost IS SAP výhodou
  • Znalost EDI fakturace výhodou
  • Základní znalost účetních principů výhodou

Nabízíme

  • Plný pracovní úvazek
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody
  • Osobní rozvoj a školení
  • Možnost profesního růstu
  • Stravenky a flexipassy
  • 25 dní dovolené
  • Čtvrtletní odměny
  • Práci v příjemném prostředí v centru Prahy

Více informací zde.