magazínek coop
 O nás...
*Čiperka
*Podklady pro inzerci
*Tiráž

 Archivy
*Zákaznický magazín
*Magazínek COOP

 COOP Rádce
 (Zákaznický magazín)
COOP Rádce 5/2010
5/2010

 Nejnovější vydání
čiperka 5/2010
5/2010

 Základní informace

Časopis Čiperka, (dříve Magazínek COOP), jehož první číslo vyšlo v létě roku 2004, je dětské periodikum určené dětem od 6 do 12 (ale mnohdy i více) let.

První tři čísla se setkala s mimořádným úspěchem a proto od roku 2005 vycházel čtvrtletně a ve stejných termínech jako Zákaznický magazín COOP (Velikonoce, letní prázdniny, škola a Vánoce). V roce 2008 byla vydána pouze tři čísla (bez zářijového čísla věnovaného škole), a to díky rozšíření četnosti vydávání Zákaznického magazínu COOP, kterému přibyl pátý výtisk v roce.

Jeho koncepce je vytvořená tak, aby nejen zaujal dětské čtenáře, ale aby je zároveň nenásilnou formou vzdělával a poučoval. Obsahuje tedy nepřeberné množství různých soutěží, hádanek a křížovek (mnohé z nich o ceny pro vylosované či pro autory nejlepších výtvorů). Každé číslo rovněž přináší nějaký bonus – rozvrh hodin, pexeso, jmenovky na vánoční dárky, pestré viněty na zavařování atd.

Obrovský úspěch též slavila malovaná dvoustrana nazvaná Toulky po českých krajích, která v každém čísle představila vždy jeden český kraj. Nyní tento obměněný serál představuje česká města. Z dalších naučných témat jsou to např. hádanky zaměřené na třídění odpadu, soutěže poznávající různé země nebo objevitele, články popisující fungování e-mailu, fotoaparátu nebo ponorky a mnohé jiné. Čiperka je časopis, který nemá mezi obdobnými periodiky rozdávanými zdarma konkurenci.


© 2001 – 2010 COOP Centrum družstvo
Realizace DELEX s. r. o.

 Starší vydání
čiperka 4/2010
4/2010

čiperka 3/2010
3/2010