Katalog vlastních značek COOP


Kompletní katalog privátních značek naleznete ZDE


Vlastní značky COOPu se rozdělují do několika řad.

Základní řada Klasik zahrnuje výrobky běžné denní potřeby. Jsou mezi nimi základní potraviny (např. mouka, sůl, rýže, těstoviny), ale také nejběžnější drogistické výrobky (toaletní papír, kosmetické kapesníky, prací prášek, zápalky) či základní krmivo pro psy a kočky.

Řada COOP Premium tvoří určitý protipól Klasiku. Jedná se o luxusní výrobky, které se hodí pro zvláštní příležitosti, jako milá pozornost či dárek rodinným příslušníkům, známým i obchodním partnerům. Tato řada je unikátní v tom, že je společná pro COOP ČR, COOP Slovensko, COOP Maďarsko a COOP Bulharsko. O zařazení produktu do této řady rozhodují zástupci všech čtyř COOPů, což je zárukou toho, že všechny výrobky jsou vysoce kvalitní. Potraviny této řady mají zvučné nadnárodní renomé. Najdete mezi nimi řadu masných, rybích a zeleninových výrobků, výběrové džemy, kvalitní semolinové těstoviny, vybranou kávu i voňavé cappuccino.

Nejširší zastoupení má řada Standard. Pro přehlednost je rozdělena do samostatných značek, jejichž název je odvozen od účelu v nich obsažených výrobcích. RANKO slouží pro mléčné výrobky a dobré ráno. VAROMA sdružuje výrobky na vaření. DOLCEZZA přináší sladkosti. NOVÝ DEN nastartuje váš den voňavou kávou či čajem. DOMA je v domácnosti všude potřeba. FORTEL ukrývá výrobky pro zahrádkáře. INSPIRED se nechal inspirovat vámi a vašimi požadavky na osobní hygienu. Takto bychom mohli pokračovat i u další značek řady Standard.

Napříč foodovou částí této řady se vine speciální řada COOP Dobré jistoty. Jsou to výrobky, které procházejí nejpřísnějším výběrem a které musejí splnit nejpřísnější kritéria, co se jejich původu a kvality týče. Že si za těmito produkty stojí, potvrzuje COOP i logem, které najdete na obalech těchto produktů. Logo COOP Dobré jistoty vám dává záruku, že kupujete opravdovou kvalitu vynikající chuti a v nejširší možné míře českého původu.

Naše zdraví je nejnovějším přírůstkem mezi vlastními značkami COOPu. Odráží název celého projektu, kdy ve stojanech Naše zdraví naleznete pestrou škálu doplňků stravy, zdravotnických prostředků, kosmetických přípravků, ale také humánních i veterinárních vyhrazených léčivých přípravků. Prodej těchto výrobků podléhá přísným předpisům a obsluhující personál prošel důkladným školením, aby je ve své prodejně mohl prodávat.

      
      
© 2007 - COOP Centrum družstvo