www.coop.cz homepage magazínů
Zákaznický magazín
 Číslo 3/2001
*Vybráno z obsahu...
*Úvodník
*Zdravé luštěniny
*Nápoj z plodů révy
*Rady od plotny
*Znojemské vinobraní
*Káva - aby vám chutnala
*Ze zákulisí stolování
*Červený paprikový kečup
*Česnek
*Semletá úroda
*Houby jako koření
*Z redakční pošty
*Základní informace

 Archivy Zákaznického
 magazínu
*Potraviny
*Stavebniny

 Z redakční pošty
Nevynechám žádné číslo Zákaznického magazínu, protože je čím dál zajímavější - jen tak dál!
Věra Pelikánová, Písek

zátiší s jídlem

Zákaznický magazín se mi moc líbí, díky za něj.
Stáňa Brožová, Mnichovo Hradiště

Děkuji za obsah Zákaznického magazínu. Je to výjimečně obsahově různorodý a poučující časopis. Těším se na další. Srdečně zdraví
Ludmila Bartošová, Plzeň

Nechtěla jsem věřit, že tak hezký časopis dostala dcera při nákupu v Jednotě zadarmo. Pročetly jsme ho obě dvě velmi pozorně a nezbývá mi, než Vám vyslovit obdiv! Snad budeme mít štěstí za čtvrt roku, až vyjde další číslo, abychom se k němu dostaly včas. Prodavačka říkala, že je vždycky hned rozebraný...
Marie Procházková, Sušicko

Myslím, že mluvím za všechny čtenáře, že Zákaznický magazín je vždy milou pozorností. V posledních číslech se mě však zdá, že se poněkud zmenšilo písmo, což nám starším s horším zrakem činí při čtení menší potíže.
Vladimír Kmoch, Praha

Díky za báječný časopis, škoda, že není častěji.
Alena Buchalová, Boskovice

Přeji hodně zdaru k dnešnímu zahájení prodeje v Bechyni. Obchod je velmi pěkný, ceny také, jen aby to vydrželo. Hodně zdaru a zdraví přeje
Hana Petráňová, Bechyně

S vaším časopisem jsme se setkali v Sušici, kde trávíme dovolenou. Časopis se nám moc líbil i pro dobré rady a recepty.
František Bartoš, Praha 6

Všem nám dáváte pěkný a užitečný magazín. Jen tak dál!
Jiřina Křivánková, Obecnice

Děkujeme za zajímavý časopis, na který se vždy moc těšíme. Přejeme mnoho úspěchů v další práci.
Vladimír Havelka, Zdounky

Děkujeme za naše tři rodiny za poučný Zákaznický magazín, který si půjčujeme k přečtení. V OD Centrum Doubravka jsme velice spokojeni s kvalitou zboží, sortimentem i obsluhujícím personálem.
Ladislav Ruml, Plzeň

Dík za milé chvíle strávené se Zákaznickým magazínem. V deštivém počasí bylo jeho čtení pohlazením po duši.
Vlasta Klazarová, Praha 6

Časopis je pěkný. Rád bych si přečetl, jak s obezitou a cukrovkou - jaká zelenina a ovoce na ně platí. Dále o uskladnění brambor a značení doby upotřebitelnosti na konzervách a jiných výrobcích.
Miroslav Pupík, Boskovice

Váš časopis se mi líbí, ale měl bych pro Vás jeden námět. My ze západních Čech toho nevímo mnoho o víně, o tom jak ho pít, nalévat apod. a rádi bychom se o tom něco dozvěděli. Určitě by hodně lidí takový článek uvítalo.
Miroslav Stahl, Domažlice

Z redakční pošty

V dnešní záplavě obchodů, velkoprodejen si může český občan opravdu vybrat. Nabízí se nejrůznější sortiment i rozdílné ceny. Po návratu ze světa, kde jsem delší čas pobýval, mám možnost určitého srovnání. Z toho se také odvíjí můj výběr prodejního střediska. Zcela jasně hovoří pro prodejny řetězce COOP. Přesvědčil jsem se o tom v Brně, ve Zlíně, Olomouci i ve Vsetíně. Ostatně potvrdil to i můj kolega fotograf a novinář z USA J. Griswell, který byl nadšen čistotou obchodních středisek Jednota.

Image prodejen spotřebních družstev podtrhuje i Zákaznický magazín, který má precizní úroveň, před níž smekám... Nedivím se, že mnohé listy z něho jsou zakládány do rodinných receptářů či knížek vědomostí. Nedivím se proto ani tomu, že se po Zákaznickém magazínu doslova zapráší, ať již v mém rodném Brně nebo jinde. Zákaznický magazín pro svoji vědomostní hodnotu, díky níž se může přiučit zástupce každé generace, jistě přežije několik let, má mnohem větší váhu a důležitost než hromada letáků končících v kontejnerech.
Allén Mir. Fojtů, fotograf, designér, novinář


cara
© 2001 COOP Centrum družstvo
Realizace DELEX s.r.o.

Zákaznický magazín 3/2001

 Starší vydání
Zákaznický magazín 2/2001 2/2001

Zákaznický magazín 1/2001 1/2001