www.coop.cz homepage magazínů
Zákaznický magazín
 Číslo 3/2001
*Vybráno z obsahu...
*Úvodník
*Zdravé luštěniny
*Nápoj z plodů révy
*Rady od plotny
*Znojemské vinobraní
*Káva - aby vám chutnala
*Ze zákulisí stolování
*Červený paprikový kečup
*Česnek
*Semletá úroda
*Houby jako koření
*Z redakční pošty
*Základní informace

 Archivy Zákaznického
 magazínu
*Potraviny
*Stavebniny

 Úvodník
Vážení a milí čtenáři!

Dostává se Vám do rukou další číslo Zákaznického magazínu pravidelně připravované COOP Centrem Praha a věnované zákazníkům českých a moravských spotřebních družstev. Potěšilo by nás, kdyby se i tentokrát Zákaznický magazín stal Vaším milým společníkem ve chvílích pohody a odpočinku po dobrém jídle. Při jeho čtení není třeba nikam spěchat, neboť jak věříme, informace, které Vám předkládáme jsou stejně tak kvalitní a trvanlivé, jako zboží v našich obchodech a zaslouží si tedy klidné, pozorné prohlédnutí a konzumaci s noblesou pravých gurmánů. Vybírat můžete na stránkách Zákaznického magazínu nejen očima, ale i podle zájmu, potřeby či chuti.

podzimní stromy

Stálí zákazníci prodejen českých a moravských spotřebních družstev by rozhodně neměli přehlédnout rubriku o nově zaváděných výrobcích na pultech obchodní sítě prodejen spotřebních družstev či o chystaných slevových nákupních akcích, které zákazníci s oblibou využívají především pro rodinné nákupy "ve velkém". Od věci není ani připomenutí trvalých výhod nákupu prostřednictvím Zákaznické karty v prodejnách spotřebních družstev. Snad při čtení Zákaznického magazínu potěší i něco zajímavostí o běžných potravinářských komoditách, o historii stolování nebo ověřených radách od plotny. Tímto číslem také končí letošní etapová soutěž a my se budeme těšit na správné odpovědi od Vás.

Podzim prozářený zlatými odlesky slunce, hřejivým slovem Vašich blízkých a spokojeným nákupem v našich prodejnách Vám všem přeje

COOP Centrum Praha

Vánoční vydání Zákaznického magazínu se v obchodech českých a moravských spotřebních družstev postupně objeví od 1. 12. 2001.


cara
© 2001 COOP Centrum družstvo
Realizace DELEX s.r.o.

Zákaznický magazín 3/2001

 Starší vydání
Zákaznický magazín 2/2001 2/2001

Zákaznický magazín 1/2001 1/2001