www.coop.cz homepage magazínů
Zákaznický magazín
 Číslo 3/2004
*Vybráno z obsahu...
*Úvodník
*Jablka - jaká by měla být
*Víte, co jsou privátní
značky?

*Lunární kalendář Krásné
paní - září

*Kouzlo vídeňských
kaváren

*Lunární kalendář Krásné
paní - říjen

*Sójové omáčky
*Broskve
*Česnek
*Lunární kalendář Krásné
paní - listopad

*Tunisko v pohádce tisíce
a jedné noci

*Arabská pouštní kuchyně
*Recepty arabské
kuchyně

*Historie družstevnictví
*Kuchař světových celebrit
*Kečup je gastronomický
zázrak

*Děkujeme ti, ó prase
*Vybíráme
a konzumujeme masné
výrobky

*Knedlíky a nákypy
*Šampony a kondicionéry
*Horoskopy Ivany Reginy
Sádlové


*Základní informace

 Archivy Zákaznického
 magazínu
*Potraviny
*Stavebniny

 Horoskopy Ivany Reginy Sádlové
Na této stránce máte možnost setkávat se s horoskopy naší známé léčitelky a senzibilky Ivany Reginy Sádlové, která celý svůj život zasvětila vykládání karet a léčivým silám bylinek. Tato žena pomáhá lidem tím, že nahlíží do jejich osudů a ukazuje jim cestu, kterou by se mohli vydat. Tentokrát jsme jí položili tuto otázku:

kartářka Ivana Regina Sádlová

Jak vidíte vy osobně svoji budoucnost?
Peníze nejsou v životě všechno. Já jsem bohatá tím, že vidím dál. A myslím, že tenhle dar se musí chránit. To znamená, že můžete mít určité předpoklady, ale záleží na vašem přístupu k životu a hlavně na tom, jaký životní styl zvolíte. Dneska je nám sice ze všech stran nabízeno neuvěřitelné množství věcí, avšak my musíme od sebe odlišit to, co je krásné pouze naoko, a to, co je dobré i pro naše zdraví. Protože pouze pokud je zdravé naše tělo, je zdravé i naše psyché.

Vodnář 21. 1. - 19. 2.
Toto období vás jistě pozitivně překvapí a vylepšení citových vztahů velmi posílí vaši osobnost. Plánujte budoucnost, věřte ve svoji vniřní sílu - karty a planety jsou vám totiž nakloněny. Pro nezadané je možnost nové známosti, a to až osudové. V nákupech buďte rozvážní, i když na druhou stranu se nebojte investovat do dražšího zboží. Máte šťastnou ruku při výběru. Pozitivní dny jsou pro vás všechny, výrazně šťastné pak obzvláště neděle a pondělí.

zvěrokruh

Ryby 20. 2. - 20. 3.
Vaše citlivost a dar intuice je vám vlastní. V tomto období si dejte však pozor na přecitlivělost. Přemýšlíte, jak obdarovat vaše milé vánočními dárky? S nákupy můžete začít ihned. Dobře nakoupíte a časová rezerva se vám vyplatí. Budete mít navíc hodně času na hýčkání svých nejbližších. Zvyšte trochu pozornost vašemu zdraví - obnovte své síly odpočinkem a relaxací. Vaším dobrým dnem bude pátek a sobota.

Beran 21. 3. - 20. 4.
Tvrdohlavost, výbušnost - to jsou vaše vlastnosti, které ne každý ve vašem okolí přijme. Proto pozor na negativní emoce a podrážděnost. V zaměstnání buďte zdrženliví ve svých názorech. V soukromí přichází změna, která vás může posílit. Život berte s nadhledem a uvidíte, že každý den je originál. Jen na vás záleží, v jaké podobě ho přijmete. Při nákupech se poraďte s partnerem - navíc nakupovat ve dvou je veselejší. Vaším šťastným dnem bude sobota.

Býk 21. 4. - 20. 5.
Znamení býka má rádo přepych, hezké věci a smysl pro pořádek. Máte pozitivní období k nákupu nových věcí do vašeho domova. Nebojte se přitom většího vydání - nový vzhled vašeho soukromí prospěje nejen vám, ale celé rodině a vaše nápaditost bude tak náležitě oceněna. Úřední záležitosti vyřizujte rychle - jejich zbytečný odklad nemá smysl. Pozitivní dny jsou pro vás středa a pátek.

Blíženci 21. 5. - 21. 6.
Nebojte se nových začátků ani vážnějších rozhodnutí. U nezadaných jsou na obzoru možné nové známosti. Karty přejí Blížencům po celé období. Šetrnost není vhodná - vždyť nákupy mohou být příjemným zpestřením všedních dnů. Potěšte své milé drobnostmi. Podzimní dovolená bude k prospěchu, tak proč si ji nedopřát. Dobrý den je pátek.

Rak 22. 6. - 22. 7.
Zázemí, jistota a pocit bezpečí domova je pro vás celoživotní potřeba. Pokud toužíte po potomcích, máte k tomu právě teď vhodné období. Adventní čas se již pomalu přibližuje, a proto neotálejte s nákupy výzdob a dárků pro vaši rodinu, či blízké. I když neoplýváte milióny, i z mála můžete pořídit hodně. Vaše přínosné dny jsou pátek, sobota a neděle.

Lev 23. 7. - 23. 8.
V tomto období naplníte pracovní i soukromý život k vlastnímu prospěchu. Nezapomeňte naslouchat potřebám partnera. Seznámení s novými přáteli vám prospěje, a proto se neuzavírejte pouze ve svém soukromí. Vždyť společenský život potřebujete. Rozvážnost v investicích je potřebná, ale pozor na přehnanou šetrnost - občasný rozmar v nákupech vás nezničí a vaše blízké příjemně překvapí. Ziskové dny jsou středa a pátek.

karty

Panna 24. 8. - 23. 9.
Toužíte po lásce? Chcete prožít něco nového? Vaše sny jsou úžasné, ale trochu se zastavte na zemi. Udělejte inventuru ve svém životě a zvažte, co je pro vás opravdu reálné. Máte předpoklady k období neklidu a to není dobrá pozice. Poradit vám může starší osoba a je prospěšné ji vyslechnout. V zaměstnání budete zodpovědní, kupování věcí pro radost potěší vás i okolí. Náklonný den je sobota.

Váhy 24. 9. - 23. 10.
Ušlechtilost znamení Vah je známá nejen v astrologii, ale i u karetních výkladů. Máte velmi dobré období začít nový úsek života. Vrozená rozvaha vás bude chránit a plány do budoucích dnů povedou ke zdárnému cíli. Neodmítejte osoby, které se vám potřebují svěřit. Nákupy vás nemusí zneklidňovat, vždy si poradíte a dobře nakoupíte. Báječné dny jsou úterý, středa a pátek.

Štír 24. 10. - 22. 11.
Máte období zmatku a chaosu ve vlastní duši, i když se vše snažíte ovládnout. Není ke škodě svěřit se nejbližší osobě s tím, co vás opravdu tíží - řešení problémů ve dvou vám může prospět. V okolí jsou lidé, kteří na vás nemusí mít pozitivní vliv. Nepodléhejte cizím názorům. Rodinné zázemí bude nejlepší přístav ve vašich problémech. Vaším příjemným dnem bude sobota.

Střelec 23. 11. - 21. 12.
Máte velmi pozitivní období pro nákup nemovitosti či rekonstrukci vašeho bytu. Domov je pro vás nejen zázemí, ale i potřebný přístav k dalšímu rozvoji vaší kariéry. Investice do domácnosti se vám tak rozhodně vyplatí. Jste-li rodiči, nebojte se zapojit do nového projektu i vaše potomky - třeba ve formě hry. Budete mile překvapeni, jak u nich stoupnete v ceně. U opuštěných jedinců je možnost založení trvalého vztahu nebo sňatku. Při nakupování buďte praktičtí, ale přitom nezapomeňte, že dárkem nic nezkazíte. Středa a pátek budou pro vás příjemné dny.

Kozoroh 22. 12. - 20. 1.
Slabost v rozhodování se upevní a to, co opravdu chcete, se vám může splnit. Vaše problémové období je na ústupu a světlo nového začátku k vám pozvolna přichází. Spoluzaměstnanci vám sice věří, ale své soukromí nechte v tajnosti. V investicích neváhejte - zákon osudu bude na vaší straně. Pomoc blízkému okolí vám přinese duchovní uspokojení. Pokud trochu potlačíte vlastní "já", den středa bude pro vás pohodový ve veřejných nákupních prostorách. Pátek je ideální pro otevření citů.

Pokud máte jakékoliv dotazy na Ivanu Reginu Sádlovou, napište nám do redakce na adresu:
Delex, spol. s r. o., Denisovo nábřeží 4, 301 00 Plzeň, e-mail maskova@dolphin.cz.
V případě, že ji budete chtít kontaktovat osobně, její telefon je 603 498 595.


cara
© 2001 - 2004 COOP Centrum družstvo
Realizace DELEX s.r.o.

Zákaznický magazín 3/2004

 Starší vydání
Zákaznický magazín 2/2004 2/2004

Zákaznický magazín 1/2004 1/2004