www.coop.cz homepage magazínů
Zákaznický magazín
 Číslo 1/2004
*Vybráno z obsahu...
*Úvodník
*Chemické ošetření
citrusových plodů

*Ostrovní kuchyně Velké
Británie

*Recepty naší anglické
tety

*Deštníky v Anglii
*Lunární kalendář Krásné
paní - březen

*Vajíčka nejen
o Velikonocích

*Lunární kalendář Krásné
paní - duben

*Špenát a kopřiva
*Lunární kalendář Krásné
paní - květen

*Blanka Bohdanová: Život
bez hořkosti

*Jaro na zahrádce
*Vyrábíme vodní mlýnek
*Óda na utopence
*Pěstujeme citrusy
*Elixír zdraví
a dlouhověkosti

*Palačinky a omelety
*Jahody
*Pórek
*Horoskopy Ivany Reginy
Sádlové

*Dětský koutek

*Základní informace

 Archivy Zákaznického
 magazínu
*Potraviny
*Stavebniny

 Horoskopy Ivany Reginy Sádlové
Tato žena pomáhá lidem tím, že nahlíží do jejich osudů a ukazuje jim cestu, kterou by se mohli vydat...

kartářka Ivana Regina Sádlová

Jak jste se vlastně dostala k vaší profesi "kartářky"?
Je to dědictví po vědmě, která působila na Karlovarsku, a já měla to velké štěstí, že jsem ji ve svých 16 letech potkala. Dneska je mi 46, takže to už je kus života.

Povězte nám tedy něco více o vaší práci...
Moje práce mě strašně baví a mám ji velmi ráda. Je to vlastně vše o bolesti a o štěstí. Bolest přichází k lidem a ti s ní pak za mnou a to štěstí je, když jim dokáži pomoci. Bolest a štěstí - to jsou vlastně takové dvě misky vah. Hrozně moc mi při mé práci pomáhá víra. Jsem věřící člověk a duchovní cesta je podle mne velmi důležitá. Dále si myslím, že moje zaměstnání vyžaduje ohromnou skromnost a nemám ráda lidi, kteří si myslí, že jsou unikátní.

zvěrokruh

Při své práci se asi setkáte s mnoha lidmi. Na koho například ráda vzpomínáte?
Nejprve bych ráda řekla, že mám úžasné štěstí, protože ať totiž účinkuji kdekoliv, setkávám se s báječnými lidmi. Například moc ráda vzpomínám na dobu, kdy jsem začínala v Českém rozhlase s paní Šťastnou - ta mě naučila mnoho věcí. Poté jsem připravovala přímé přenosy pořadu Noc s Andělem, kde jsem vykládala sny a poznala přitom spoustu zajímavých lidí.

S televizí Prima jsem spolupracovala na pořadu Záhady a mystéria s panem Podzimkem. Také mi hodně pomohl i Petr Jančařík, kde jsem často hostem v jeho divadle Kruh a kde se křtila i moje první knížka.

jm

Počínaje tímto číslem budeme mít možnost setkávat se na této stránce s horoskopy známé plzeňské léčitelky a senzibilky Ivany Reginy Sádlové, která celý život zasvětila vykládání karet a léčivým silám bylinek. Pokud budete mít jakékoli dotazy, napište nám do redakce na adresu:
Reklamní agentura Delex, Denisovo nábřeží 4, 301 00 Plzeň,
e-mail maskova@dolphin.cz.

Beran 21.3. - 20.4.
V obchodních jednáních se nyní berani mohou více prosazovat. Pro muže je to období vážnějšího rozhodování v citové oblasti. U žen karty doporučují citovou zdrženlivost. Životní síla v tyto dny je v dobrém postavení - pň nákupech nehrozí ztráta ani zklamání. Pohodové dny jsou čtvrtek a sobota.

Býk 21.4. - 20.5.
Nenechte se vyvést z míry v jakýchkoliv situacích. Možnou únavu u býků může vylepšit odpočinek a přehodnocení jejich životního stylu. Vážnější obchodní rozhodnutí může přinést zisk, ale pozor na ukvapenost! Změna zaměstnání může vést k lepší spokojenosti. V partnerství není vhodné období na řešení vážných rozhodnutí. Konzumace vitaminů v těchto dnech je prospěšná pro celkovou regeneraci. Příjemným dnem je úterý.

Blíženci 21.5. - 21.6.
Tvrdohlavost vám nepomůže a prosazování vlastního názoru nebude mít úspěch. Velká společnost vás v těchto dnech může unavovat. Karty doporučují naslouchat svému okolí. Citová oblast pro obě pohlaví se jeví jako neutrální. Při nákupech buďte rozvážní! Několik dní volna pro blížence bude velmi prospěšných. Pozitivní dny jsou čtvrtky.

Rak 22.6. - 22.7.
Vylepšení partnerského vztahu vám upevní sebevědomí, které jste delší čas postrádali. Životní síla se navrací a je vhodná doba pro nové plány - pro nezadané možnost seznámení, pro partnery uzavírání sňatků. S nákupy budete spokojeni. Příznivý den je pátek.

Lev 23.7. - 22.8.
Lásku a cit v tomto období přijímáte s velkou samozřejmostí. Vaše okolí bude tolerantní k jakémukoliv rozhodnutí, ale nepřeceňujte svoje síly. Problémy s výchovou svých potomků se vyjasní a opět budete mít pocit bezvadné rodičovské autority. V nákupech budete trochu rozverní, ale finanční újma ve vašem rozpočtu nehrozí. Dobrým dnem je pro lvíčky úterý.

Panna 23.8. - 22.9.
Nespokojenost, kterou můžete pociťovat v tomto období, si částečně způsobujete sami. Vaše nervová soustava může být unavená, a tak se trochu nad sebou zamyslete. Vaše okolí není tak zlé, ale přecitlivělost a ctižádostivost se v těchto dnech neshodují. V obchodních záležitostech odložte zásadní rozhodnutí. Nejvíce energie má panna v neděli a v pondělí.

Váhy 23.9. - 23.10.
Dokážete hltat život plnými doušky a ostatním byste mohli být vzorem. Jednání s nadřízeným může přinést překvapivý zvrat k lepšímu. Při nákupech budete mít štěstí ve výběru potřebné věci. Vyřizování došlé korespondence neodkládejte. Dobrý den je pátek a neděle.

Štír 24.10. - 22.11.
Než se do něčeho pustíte, nechte vše chvilku odležet. Unáhlenost by mohla pozdržet nebo zkomplikovat vaše plány. Pokušení v citovém životě by nepřineslo očekávaný úspěch, a proto karty doporučují v tomto období zdrženlivost. Finanční situace se může zlepšit až v polovině letošního roku. Při koupi dárků pro své blízké nešetřete, zaslouží si to. Dobrým dnem pro štíry je sobota a neděle.

Střelec 23.11. - 21.12.
Jste osamělí? Dlouho nebudete! Seznámení se blíží a vy máte velkou šanci prožívat to, po čem dlouho toužíte. Snivé období vám neublíží, i když občas sundejte růžové brýle. V zaměstnání může přijít změna k lepšímu, i když na tom nezbohatnete. V nákupech můžete být trochu nerozhodní, ale finančně nebudete zbytečně utrácet. Dobré dny pro období jsou úterý, středa a čtvrtek.

Kozoroh 22.12. - 20.1.
Snažíte se být za každou cenu perfektní a vaše sebevědomí může trochu uškodit blízkému okolí. Dýchánky a společenské akce vás mohou vyčerpávat a nedorozumění s někým z vašich blízkých vás může rozladit. Při úředních jednáních pozor na zbytečná nedorozumění. V nákupech se poraďte s partnerem. Vlídný den je neděle.

Vodnář 21.1. - 18.2.
Návštěvy příbuzných asi nebudou vaší největší zálibou. Několik dní volna s milým partnerem nebo kamarádem může vylepšit vaši kondici. Početí potomka v tyto dny je velmi vhodné. Nakupováním pozorností nebo milých dárků se můžete odreagovat a zlepšit náladu. Příjemné dny jsou úterý a neděle.

Ryby 19.2. - 20.3.
Intuice, která je vám vlastní, v tyto dny využívejte. Logika je u vás v útlumu. Nové poznávání zajímavých lidí vám obohatí váš duševní rozvoj. Už se nemůžete dočkat jarního období a vaše plány jsou víc vysněné než reálné. V nákupech budete mít díky vaší intuici štěstí. Povede se koupě potřebného zboží a v kartách vidím zisk, což u nákupu značí výhodná cena. Pohodový den je sobota, neděle a pondělí.


cara
© 2001 - 2004 COOP Centrum družstvo
Realizace DELEX s.r.o.

Zákaznický magazín 1/2004

 Starší vydání
Zákaznický magazín 4/2003 4/2003

Zákaznický magazín 3/2003 3/2003